Akvaristická burza Brno se soutěžní výstavou miniakvárií 2012

12.5.2012 proběhla ve Staré Líšni v Brně opět další Akvaristická burza, na které jsem nemohl chybět. Tentokrát se konala i soutěžní výstava miniakvárií, které jsem se zúčastnil.

Na burze byl dostatek prodejců a bohatý sortiment techniky, ryb a rostlin. Děti se mohly zabavit létajícími rybami, které předváděla firma Netrek.cz a doprovázela tak celkovou atmosféru burzy. Tyto létající ryby bylo možné také zakoupit a dokonce byla možnost ji vyhrát v tombole. Návštěvníci se tentokrát mohli zapojit do hlasování o nejlepší miniakvárium a mohli ohodnotit až tři akvária, která se jim nejvíce líbila.
Celkem bylo k vidění 12 miniakvárií. Uděleny byly 3 ceny a také 4. cena, kterou udělovali pouze zúčastnění soutěžící svými hlasy. 4 cena tak byla udělena pro dvě akvária. Všichni zúčastnění soutěžící dostali také balíček hnojiv PMDD a další drobnosti od Akvarista.cz. Další ceny do soutěže věnovali ADA czech, Aquascape.cz, Sklorex.cz, Akvarko.cz, 1proaqua.cz a něco jsem přidal i já.

Celkové hodnocení:

  • 1. místo – Shrimps Valley (Roman Holba) – 224 hlasů od návštěvníků
  • 2. místo – Cube M (Adam Votava) – 168 hlasů od návštěvníků
  • 3. místo – No name (Markéta Bytešníková) – 96 hlasů od návštěvníků
  • 4. místo – Prcek do kuchyně (Roman Minařík) + Pracovní oáza (Veronika Jandová) – obě nádrže získaly 9 hlasů od odborné poroty

Tentokrát jsem zkusil pořídit i video a tak se můžete podívat na přihlášená miniakvária a na krátké video z průběhu burzy. Celkem jsem moc nestíhal, takže je jen pár fotek.

Velké díky patří všem návštěvníkům, kteří hlasovali pro mé nádrže i mé přítelkyni, která mi po celou dobu pomáhala se stěhováním akvárií na burzu a zpět. A také celému týmu Akvaristické burzy, který umožnil a připravil celou akci.

Příští rok by se opět měla konat soutěžní výstava a tak pevně doufám a věřím, že se tentokrát přihlásí více akvaristů.

 

 

[nggallery id=33]