Akvaristická burza Brno a 3.ročník soutěžní výstavy miniakvárií 2012

12.5.2012 proběhne v dělnickém domě v Líšni od 9:00 do 13:00 hod. Akvaristická burza, kterou jako obvykle pořádá Akvaristický klub Brno. V průběhu burzy se bude tentokrát konat 3.ročník soutěžní výstavy miniakvárií, který v minulém roce sklidil úspěch a obdiv návštěvníků.

Do soutěže o nejlepší miniakvárium se můžete přihlásit i vy! Ukažte tak ostatním své akvaristické schopnosti a skliďte úžas u návštěvníků burzy. Soutěží se také o skvělé ceny, které věnoval Sklorex.cz, ADA Czech, Aquascape.cz, Akvarko.cz, Akvarista.cz a další.  Mezi cenami jsou úžasné výrobky ADA, poukazy v hodnotě až 800,- Kč, InVitro rostliny, hnojiva, krmiva, 3D pozadí do akvária, medaile a mnoho dalších. Již nyní je přihlášeno 10 nádrží a pevně věřím, že se přihlásí ještě další akvaristé, kteří ukáží, jak je tento koníček krásný a osloví tak třeba další akvaristy.

Veškeré informace k soutěži, jak se zdarma registrovat, pravidla a další najdete na stránkách soutěže.

Přijďte si nakoupit, zasoutěžit nebo se alespoň inspirovat a odnést si krásný zážitek z další Akvaristické burzy v Brně. Navíc můžete vidět létající ryby, které budou po celou dobu burzy kroužit nad vašimi hlavami a můžete ji dokonce vyhrát v tombole.

 

[nggallery id=31]