Dnes od 10 hodin běží live přenos na ustream od polských kolegů. Bohužel vše skončilo fiaskem.
Přenos jel chvíli ze začátku, pak se ale začal velmi sekat a padal. Tuto informaci fanoušci sdíleli také v komentářích, takže problém nebyl pouze u mě.
Celkově bych vytkl dost věcí, zdálo se, že jsou nepřipraveni na live přenos. Je to škoda, protože jsme se trochu mohli dozvědět něco o hardscape. Sám vím, že to není až tak snadné něco takového uskutečnit, ale pokud to má být takhle, tak raději live přenos nedělat.
Příště bych se zkusil zamyslet nad:
- kvalitnější připojení pro stream
- více světla v interiéru
- vypnout otravný autofocus na kameře, který přeostřoval
- dát kameru blíže, popř. obraz přiblížit
- lépe vyřešit zvuk
První Hardscape Day se již konal a můžete se podívat na fotky. Ten ale zřejmě live nebyl.

