hardscape day

Dnes od 10 hodin běží live přenos na ustream od polských kolegů. Bohužel vše skončilo fiaskem.

Přenos jel chvíli ze začátku, pak se ale začal velmi sekat a padal. Tuto informaci fanoušci sdíleli také v komentářích, takže problém nebyl pouze u mě.

Screen streamu

Celkově bych vytkl dost věcí, zdálo se, že jsou nepřipraveni na live přenos. Je to škoda, protože jsme se trochu mohli dozvědět něco o hardscape. Sám vím, že to není až tak snadné něco takového uskutečnit, ale pokud to má být takhle, tak raději live přenos nedělat.

Příště bych se zkusil zamyslet nad:

  • kvalitnější připojení pro stream
  • více světla v interiéru
  • vypnout otravný autofocus na kameře, který přeostřoval
  • dát kameru blíže, popř. obraz přiblížit
  • lépe vyřešit zvuk

První Hardscape Day se již konal a můžete se podívat na fotky. Ten ale zřejmě live nebyl.